Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Ostrava - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Ostrava je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Zajišťujeme pro Ostravu a Moravskoslezský kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Ostrava pro Moravskoslezský kraj

Kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Ostrava a Moravskoslezský kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Ostrava

Solární vytápění OstravaNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Naše specializované topenářství Ostrava, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Ostrava zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Ostravě nebo jinde v Moravskoslezském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Ostrava

Kapalinové solární systémy a panely OstravaNabízíme v Ostravě a v Moravskoslezském kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Ostrava

Teplovzdušné solární systémy a panely OstravaNabízíme zákazníkům v Ostravě a v Moravskoslezském kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Ostrava

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Ostrava

Fotovoltaické systémy a panely OstravaVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Solární elektrárny Ostrava

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Solární elektrárny Ostrava

Published on  19.09.2012