Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Plzeň - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Plzeň je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Plzni a v Plzeňském kraji. Zajišťujeme pro Plzeň a Plzeňský kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Plzeň pro Plzeňský kraj

Kdekoli v Plzni a v Plzeňském kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Plzeň a Plzeňský kraj zdarma

Název firmy : MIREMAX s.r.o.

Sídlo firmy : 30. dubna 560/11, Ostrava - Moravská Ostrava

IČ : 28640314

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Plzni a v Plzeňském kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Plzeň

Solární vytápění PlzeňNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Plzni a v Plzeňském kraji. Naše specializované topenářství Plzeň, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Plzeň zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Plzni nebo jinde v Plzeňském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Plzeň

Kapalinové solární systémy a panely PlzeňNabízíme v Plzni a v Plzeňském kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Plzeň

Teplovzdušné solární systémy a panely PlzeňNabízíme zákazníkům v Plzni a v Plzeňském kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Plzeň

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Plzni a v Plzeňském kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Plzeň

Fotovoltaické systémy a panely PlzeňVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Plzni a v Plzeňském kraji.

Solární elektrárny Plzeň

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Plzni a v Plzeňském kraji.

Solární elektrárny Plzeň

Published on  19.09.2012