Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Karlovy Vary - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Karlovy Vary je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Zajišťujeme pro Karlovy Vary a Karlovarský kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Karlovy Vary pro Karlovarský kraj

Kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Karlovy Vary a Karlovarský kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Karlovy Vary

Solární vytápění Karlovy VaryNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Naše specializované topenářství Karlovy Vary, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Karlovy Vary zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Karlových Varech nebo jinde v Karlovarském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Karlovy Vary

Kapalinové solární systémy a panely Karlovy VaryNabízíme v Karlových Varech a v Karlovarském kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Karlovy Vary

Teplovzdušné solární systémy a panely Karlovy VaryNabízíme zákazníkům v Karlových Varech a v Karlovarském kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Karlovy Vary

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Karlovy Vary

Fotovoltaické systémy a panely Karlovy VaryVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Karlových Varech a v Karlovarském kraji.

Solární elektrárny Karlovy Vary

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Karlových Varech a v Karlovarském kraji.

Solární elektrárny Karlovy Vary

Published on  19.09.2012