Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Hradec Králové - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Hradec Králové je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Zajišťujeme pro Hradec Králové a Královéhradecký kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Hradec Králové pro Královéhradecký kraj

Kdekoli v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Hradec Králové a Královéhradecký kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Hradec Králové

Solární vytápění Hradec KrálovéNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Naše specializované topenářství Hradec Králové, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Hradec Králové zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Hradci Králové nebo jinde v Královéhradeckém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Hradec Králové

Kapalinové solární systémy a panely Hradec KrálovéNabízíme v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Hradec Králové

Teplovzdušné solární systémy a panely Hradec KrálovéNabízíme zákazníkům v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Hradec Králové

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Hradec Králové

Fotovoltaické systémy a panely Hradec KrálovéVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji.

Solární elektrárny Hradec Králové

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Hradci Králové a v Královéhradeckém kraji.

Solární elektrárny Hradec Králové

Published on  19.09.2012