Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Jihlava - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Jihlava je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Jihlavě a v kraji Vysočina. Zajišťujeme pro Jihlavu a kraj Vysočina veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Jihlava pro kraj Vysočina

Kdekoli v Jihlavě a v kraji Vysočina pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Jihlava a kraj Vysočina zdarma

Název firmy : MIREMAX s.r.o.

Sídlo firmy : 30. dubna 560/11, Ostrava - Moravská Ostrava

IČ : 28640314

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Jihlavě a v kraji Vysočina. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Jihlava

Solární vytápění JihlavaNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Jihlavě a v kraji Vysočina. Naše specializované topenářství Jihlava, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Jihlava zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Jihlavě nebo jinde v kraji Vysočina zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Jihlava

Kapalinové solární systémy a panely JihlavaNabízíme v Jihlavě a v kraji Vysočina realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Jihlava

Teplovzdušné solární systémy a panely JihlavaNabízíme zákazníkům v Jihlavě a v kraji Vysočina dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Jihlava

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Jihlavě a v kraji Vysočina. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Jihlava

Fotovoltaické systémy a panely JihlavaVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Jihlavě a v kraji Vysočina.

Solární elektrárny Jihlava

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Jihlavě a v kraji Vysočina.

Solární elektrárny Jihlava

Published on  19.09.2012