Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Liberec - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Liberec je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Liberci a v Libereckém kraji. Zajišťujeme pro Liberec a Liberecký kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Liberec pro Liberecký kraj

Kdekoli v Liberci a v Libereckém kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Liberec a Liberecký kraj zdarma

Název firmy : MIREMAX s.r.o.

Sídlo firmy : 30. dubna 560/11, Ostrava - Moravská Ostrava

IČ : 28640314

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Liberci a v Libereckém kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Liberec

Solární vytápění LiberecNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Liberci a v Libereckém kraji. Naše specializované topenářství Liberec, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Liberec zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Liberci nebo jinde v Libereckém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Liberec

Kapalinové solární systémy a panely LiberecNabízíme v Liberci a v Libereckém kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Liberec

Teplovzdušné solární systémy a panely LiberecNabízíme zákazníkům v Liberci a v Libereckém kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Liberec

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Liberci a v Libereckém kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Liberec

Fotovoltaické systémy a panely LiberecVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Liberci a v Libereckém kraji.

Solární elektrárny Liberec

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Liberci a v Libereckém kraji.

Solární elektrárny Liberec

Published on  19.09.2012