Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Teplovzdušné solární systémy vytápění

Teplovzdušné solární systémy vytápění využívají solární kolektory, jejichž teplonosným médiem je vzduch.

Základem jsou teplovzdušné solární kolektory

Schéma systému teplovzdušného solárního vytápěníTeplovzdušné solární kolektory jsou určeny pro teplovzdušné vytápění objektů vzduchem, rozváděným buďto pasívně výfuky anebo pomocí ventilátorů teplovzdušným systémem či vzduchotechnikou. Oproti kapalinovým solárním systémům mají nižší účinnost a není je možné použít k ohřevu teplé užitkové vody, ale zato nepotřebují prakticky údržbu a v zimě nezamrzají.

Používají se především k těmto účelům :

Přehled technologií našimi techniky montovaných teplovzdušných solárních kolektorů

 

Prodej , montáže a servis teplovzdušných systémů solárního vytápění 

Prodáváme, montujeme a servisujeme všechny zde uvedené systémy teplovzdušného solárního vytápění. Naši topenáři s kvalifikací pro solární vytápění,  teplovodní vytápění a další související technologie zajistí komplexní realizaci systémů teplovzdušného vytápění s využitím energie slunečního záření kdekoli v České republice.

Součástí našeho týmu jsou také kvalifikovaní instalatéři, kteří provedou připojení teplovzdušných solárních systémů na stávající  rozvody vytápění, teplovzdušná topidla jako jsou rekuperační jednotky, klimatizační jednotky, krby a kamna všech výrobců.

 

Pošlete nám Vaši poptávku na solární vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  21.09.2012