Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Realizace solárních systémů pro vytápění a výrobu elektřiny

Prodáváme, montujeme a servisujeme všechny uvedené technologie solárního vytápění a fotovoltaické systémy. Naši topenáři s kvalifikací pro solární vytápění, teplovzdušné vytápění, teplovodní vytápění a další související technologie zajistí komplexní realizaci systémů vytápění s využitím energie slunečního záření a výrobu elektrické energie fotovoltaickými panely kdekoli v České republice.

Dodáváme systémy solárního vytápění

Nabízíme komplexní služby realizací systémů teplovodního i teplovzdušného solárního vytápění a systémů pro výrobu elektrické energie z fotovoltaických systémů.

Komplexní nabídka služeb pro solární vytápění a fotovoltaiku

Projekční činnost zaměřená na solární systémy vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních panelů. Nabízíme projektování novostaveb a energetických celků pro novostavby, ale také projekty zakomponování moderních solárních technologií do stávajících objektů bez ohledu na stávající způsob vytápění.

Dodávky solárních systémů a jejich dílčích celků

Prodej a dodávky systémů pro solární vytápění objektů. Dodáváme komplexní řešení na klíč i subdodávky pro investiční akce jiných dodavatelů systémů vytápění a staveb.

Montáže systémů solárního vytápění a solární výroby elektrické energie

Komplexní realizace solárních technologiíProjektování solárních systémů Instalace systémů solárního vytápění a solární výrobu elektrické energie podle našich projektů i v souladu s projektovou dokumentací dodanou zákazníkem.

Servis a údržba solárních systémů

Opravy, servis a provozní údržba solárních systémů dodaných našimi dodavateli i solárních systémů cizích dodavatelů.

Rekonstrukce stávajících solárních systémů

Modernizace zastaralých systémů solárního vytápění a fotovoltaických systémů vždy vede k podstatnému nárůstu získaného topného výkonu a k dlouhodobým úsporám za vytápění, spotřebu elektrické energie a za provoz solární technologie.

Součástí našeho týmu jsou samozřejmě také kvalifikovaní instalatéři, kteří provedou připojení solárních systémů na stávající elektroinstalace, vodoinstalace, rozvody vytápění, otopná tělesa a topidla.

 

Nabídka na solární systémy

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  21.09.2012