Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Fotovoltaické solární systémy a solární elektrárny

Fotovoltaické solární systémy slouží k výrobě elektrické energie ze slunečního záření jeho přímou přeměnou v polovodičových prvcích, obsažených na ploše solárních panelů.

Základem solární elektrárny jsou fotovoltaické solární panely

Solární panely pro fotovoltaickou výrobu elektrické energie - schéma systému Fotovoltaické solární panely jsou určeny zejména k  k výrobě elektrické energie ze slunečního záření pro vlastní spotřebu provozovatele, anebo k prodeji do veřejné rozvodné elektrické soustavy. Druhotně lze vyrobenou elektrickou energii použít také k vytápění objektů anebo k ohřevu teplé užitkové vody.

Fotovoltaické panely se používají především k těmto účelům :

Technologie montovaných fotovoltaických solárních systémů

Solární elektrárny na klíč

Prodej , montáže a servis fotovoltaických solárních systémů

Prodáváme, montujeme a servisujeme všechny zde uvedené systémy fotovoltaických panelů. Naši odborníci na solární elektrárny, fotovoltaické panely a další související technologie zajistí komplexní realizaci systémů fotovoltaické výroby elektrické energie s využitím energie slunečního záření kdekoli v České republice.

 

 

Pošlete nám Vaši poptávku na solární fotovoltaické panely

 

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  21.09.2012