Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Kapalinové solární systémy vytápění

Kapalinové solární systémy vytápění využívají solární kolektory, jejichž teplonosným médiem je obvykle voda.

Základem jsou kapalinové solární kolektory

Schéma systému kapalinového solárního vytápěníKapalinové solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody s odděleným primárním a sekundárním okruhem pak obsahují v primárním okruhu nemrznoucí směs, aby nedošlo k poškození systému v zimním období. Teplo se z primárního okruhu do sekundárních předává ve výměníku tepla

Vzhledem k tomu, že kapalinové solární panely dodávají v zimním období do otopného systému vodu nižší teploty než klasická topidla, jsou jejich typickou aplikací jsou dodávky tepla pro podlahové vytápění. Účinnost lze zvýšit volbou vhodného materiálu podlahy.

Kapalinové solární systémy se používají především k těmto účelům :

Přehled technologií našimi techniky montovaných kapalinových solárních kolektorů :

 

Prodej , montáže a servis kapalinových systémů solárního vytápění 

Prodáváme, montujeme a servisujeme všechny uvedené technologie kapalinového solárního vytápění. Naši topenáři s kvalifikací pro solární vytápění, teplovodní vytápění a další související technologie zajistí komplexní realizaci systémů kapalinového vytápění s využitím energie slunečního záření kdekoli v České republice.

Součástí našeho týmu jsou i kvalifikovaní instalatéři, kteří provedou připojení solárních systémů na stávající vodoinstalace, rozvody vytápění, otopná tělesa a topidla, jako jsou plynové kotle, kotle na tuhá paliva, elektrokotle,  krby s výměníkem, kamna s výměníkem apod.

 

Pošlete nám Vaši poptávku na solární vytápění

 

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  21.09.2012