Dejme potomkům šanci ...

Fosilní paliva na naší planetě vznikala přírodními postupy po dobu několika stovek milionů let. Jejich spalováním se o ně zcela připravíme v následujících 200 letech. Jiná paliva nemáme. A co bude potom ... ?

Solární systémy jsou možnou cestou, jak dát našim potomkům šanci přežít déle než 200 let. Zkusme být světu příkladem ...

Solární systémy Pardubice - solární vytápění a fotovoltaické panely

Divize Solární systémy Pardubice je naše pobočka pro dodávky a realizace solárních systémů v Pardubicích a v Pardubickém kraji. Zajišťujeme pro Pardubice a Pardubický kraj veškeré služby pro solární vytápění a výrobu elektrické energie ze solárních fotovoltaických článků. 

Solární systémy Pardubice pro Pardubický kraj

Kdekoli v Pardubicích a v Pardubickém kraji pro nás provádí komplexní realizace solárních systémů naše zastoupení :

Nabídka na solární systémy Pardubice a Pardubický kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých solárních systémů v Pardubicích a v Pardubickém kraji. Nabízíme zejmény tento sortiment služeb :

 

Solární vytápění Pardubice

Solární vytápění PardubiceNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro solární vytápění domů a jiných objektů v Pardubicích a v Pardubickém kraji. Naše specializované topenářství Pardubice, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje kapalinové solární panely, teplovzdušné solární panely a systémy pro distrubuci a regulaci tepla, vyrobeného těmito typy solárních kolektorů. Služba solární vytápění Pardubice zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Pardubicích nebo jinde v Pardubickém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro solární vytápění a solární ohřev teplé užitkové vody, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

Kapalinové solární systémy vytápění Pardubice

Kapalinové solární systémy a panely PardubiceNabízíme v Pardubicích a v Pardubickém kraji realizace a údržbu moderních systémů kapalinového solárního vytápění, jejichž základem jsou kapalinové solární kolektory. Dodáváme a servisujeme kapalinové solární panely všech obvyklých technologií :

Teplovzdušné solární systémy vytápění Pardubice

Teplovzdušné solární systémy a panely PardubiceNabízíme zákazníkům v Pardubicích a v Pardubickém kraji dodávky, montáže a servis moderních systémů teplovzdušného solárního vytápění, jehož základem jsou značkové teplovzdušné solární kolektory. Provádíme dodávky, montáže a servis teplovzdušných solárních panelů všech obvyklých technologií :

 

Fotovoltaické solární systémy Pardubice

Provádíme komplexní realizace i dílčí dodávky fotovoltaických solárních systémů v Pardubicích a v Pardubickém kraji. Zajišťujeme výstavbu a montáže velkých solárních elektráren i několika kusů solárních fotovoltaických panelů pro  rodinné domy a chaty. Nabízíme tyto služby :

Fotovoltaické panely Pardubice

Fotovoltaické systémy a panely PardubiceVýrobní, prodejní, montážní a servisní služby pro fotovoltaické solární panely a příslušenství v Pardubicích a v Pardubickém kraji.

Solární elektrárny Pardubice

Komplexní realizace systémů pro výrobu elektrické energie v Pardubicích a v Pardubickém kraji.

Solární elektrárny Pardubice

Published on  19.09.2012